Banesa ne katin e 4 te afer Fitores

Shitet nga: Armend 01 Jan 03:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82.3 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan
Banesa ka sallonin dhe kuzhinen, dy dhoma te fjetjes, koridorin, banjo wc dhe ballkonin.
Banesa eshte ne perfundim dhe qelsat i merrni se shpejti.
Qmimi 500 euro per meter. Qmimi i fundit.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim