Banesa ne shitje e gatshme per banim te Parku i..

Shitet nga: Bujar Behluli 19 Tet 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Gjilan
Banesa ndodhet permbi hallen e sporteve, te parku i qytetit, Banesa posedon dhomen e dites me kuzhine, 1 dhome fjetjeje, nje banjo dhe terrasa.Kati i peste, hyrja e pare, Objekti banesor "Parku 1", Çmimi sipas marreveshjes. Per çdo informate mund te kontaktoni ne kete numer telefoni 049 114 297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim