Banesa ne shitje e mobiluar

Shitet nga: Zana 15 Sht 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 80metra banesa ka sallonin me kuzhine dy dhoma gjumi nje shpajz banjon dhe ballkonin per me shume telefononi ne numrin 044 690 489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim