Banesa ne shitje ne qender te Gjilanit

Shitet nga: ALI 24 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Gjilan
Banesa eshte shume e pershtatshme per cift, ose familje te vogla pasi posedon dy dhoma(nje dhome e fjetjes dhe nje sallon me kuzhine), si dhe banjon. Sipas marreveshjes, mund te perdored edhe garazha per veture.

Banesa eshte e posandertuar, e pabanuar me pare. Te gjitha jane te instaluara dhe te rregulluara dhe eshte ne vend shume te pershtatshem, per arsye se ka qasje te afert te te gjitha gjerat e nevojshme, mirepo ka edhe qetesi ne kete lagje. Gjindet afer Ambullantes Familjare ne Gavran.

Ne fotot e mesiperme mund te shihni gjendjen e banese, dhe per ta vizituar na telefononi ne 044695562.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim