Banesa ne shitje

Shitet nga: arlind 20 Dhj 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e III-të banues .

Banesa posedon : sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon.

Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.

Posedon ashensor dhe vendparking të mjaftueshëm.

Banesa gjendet në rrugën kryesore Gjilan- Kamenicë.

Kontakti:+37744829872 +38649626960
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim