Banesa ne shitje

Shitet nga: Shpresa 13 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: perballe viva fresh
Sipërfaqe: 131 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 131m2
Banesa posedon sallonin me kuzhine tri dhoma gjumi dy banjo nje shpajz dhe dy ballkone.
m2 eshte 550euro per me shume informata kontaktoni ne viber ne +37744690489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim