Banesa përball shtëpis së mallrave në Gjila

Shitet nga: Fadil 08 Sht 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54.5 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Gjilan
Shes banese perball shtepis se marllrave ne Gjilan. Ka dy dhoma te fjetjes, sallon dhe kuzhin, koridor, banjo...
Gjindet ne katin e 5, e mobiluar, dhe leshuar me qera. Eshte ne emer timin ne GJykatë, bartja e pronesis nuk ka problem. Çmimi i volitshem. Bej ndrrim me naj banes ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim