Banesa prej 84m2 ne Gjilan

Shitet nga: Zana 13 Sht 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga Esat Berisha perballe simpos se vjeter
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 84 metra e mobiluar banesa ka sallonin me kuzhine dy dhoma te gjumit nje banjo shpajz dhe nje ballkon per me shume hollesi telefononi ne numrin 044 690 489 qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim