Banesa te Komleksi FITORJA

Shitet nga: Elvir 23 Maj 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

525 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Afer Tregut të gjelbër
Sipërfaqe: 92.4 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shiten Banesa te kompleksi FITORJA afer Tregut te gjelber ne Gjilan.

Banesat jane:
92.40m - Lamela 2 / Kati 6
101.10m - Lamela 3 / Kati 1 dhe Kati 5
55.90m - Lamela 3 / Kati 4

Per me shum informata na kontaktoni.
Viber +37744656900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim