Banesa te bill klintoni

Shitet nga: Petrit 30 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shitet banesa n qender te bill klintoni
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa n qender te prishtines ndertim i vjeter n katin e tretë ... Ka sallonin kuzhinen dhe dy dhoma te gjumit ..
Banesa gjendet te bill klintoni n qender afer pro credit bankes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim