Banesa te kamniki

Shitet nga: Tringa 05 Jan 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 72 metra katror e cila eshte e mobiluar dhe posedon sallonin me kuzhin koridor banjo ballkonin dhe dhom te fjetjes ka mundesi nderrimi edhe me ndonje veture per informata me te hollesishme na kontaktoni ne numrin e tel. Po ashtu ne te njejtin nr edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim