Banesat

Shitet nga: ganiu 17 Dhj 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: gjilan
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Gjilan
banesat shiten urgjent kan siper faqe 115 m2 tri dhomshe dhe 91m2 qmimi asht ivolitshum njena gjinde 115 katin edyt kurse 91 katin etret perball tmk te intersuarit thitni netel 04476687ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim