Banesat dhe Lokali ne shitje

Shitet nga: Rinor Sylejmani 30 Dhj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dheu i Bardhë afër Sh.F. "Rexhep Elmazi"
Sipërfaqe: 450 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kat në çati, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Gjilan
Shiten banesat dhe lokali në lagjen Dheu i bardhë në Gjilan afër shkollës fillore "Rexhep Elmazi".Banesat janë 85m2 dhe 92m2 me qmim prej 450 per m2. Ndërsa dyqani dhe hymja ka siperfaqe prej 155m2 dhe podrumi 163m2 te dyjat bashk me qmim prej 600m2.
Banesat e posedojne dokumentin e legalizimit.

Tel:(Viber) +377 44 770 423
044 547 027
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim