Banesat dhe lokali në shitje

Shitet nga: Kadir Pepaj 28 Dhj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Dheu i Bardhë afër Sh.F. "Rexhep Elmazi"
Sipërfaqe: 450 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shiten banesat dhe lokali në lagjen Dheu i bardhë në Gjilan afër shkollës fillore "Rexhep Elmazi".Banesat janë 85m2 dhe 92m2 me qmim prej 450 per m2. Ndërsa dyqani dhe hymja ka siperfaqe prej 155m2 dhe podrumi 163m2 te dyjat bashk me qmim prej 600m2

Tel:(Viber) +377 44 770 423
044 547 027
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim