Banesat ne gjilan

Shitet nga: uc-el muhendislik asansor 23 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Gjilan
shiten banesa ne gjilan kompleksi Albanika
njera eshte 97 m katrore dhe gjendet ne katin e shtatte me tri dhoma gjumi banjo koridor e ballkon,ndersa tjetra ne katin e peste 90 m katrore me tri dhoma gjumi ,banjo koridor e ballkon

shiten me qmim shume te volitshem

jane te gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim