Banesat permi posten emadhe apo me gjesisht

Shitet nga: ganiu 12 Shk 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: gjilan para gorenjes
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Gjilan
banesat shiten para ish nderteses se gornjes afer postes semadhe banesa jan ne dispozicion prej katit par deri katin e6 qmimi ne katin epar 650 ero m2 deri ne 600 kati 4 i 5 dhe i6 ka 550 ero mashum thir ne tel ganiu 044766877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim