Banesat te Kompleksi A-FIX me 96m2, 79m2 dhe 80m2

Shitet nga: Burim 06 Maj 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Gjilan
Shes apartamentet (banesat) me siperfaqe banimi 96m2,79m2 dhe 80m2 te kompleksin e ri “A-FIX”.....pranë qendrës se qytetit afër qendrës tregtare ETC dhe lagjes KAMNIK.

96 m2 është 2+1 pra sallon me kuzhinë dhe 2 dhoma gjumi , banjo+wc, teras etj Kati i III-te.
Banesa me 79m2 eshte 2+1 pra salon me kuzhin dhe2 dhoma gjumi , banjo, teras etj kati i V-te

Banesa me 80m2 eshte 2+1 pra salon me kuzhin dhe 2dhoma gjumi, banjo teras etj. kati V-te

Kompleksi do te ketë park dhe parking si dhe kendin e lojrave per fëmijë.
Kompleksi i ri ne Gjilan i me standarde evropiane....çmimet me te lira (jashtëzakonisht te arsyeshme)

Banesat punohen:

FASADA: Punohet nga tullat e kuqe dhe ka izolim termik, akustik dhe është e përjetshme.
DRITARET: Plastikë, PVC Gjermane.
DYERT: Gjermane.
Dyshemeja: Laminat
INSTALIMI I UJIT: I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është I kompanisë “REHAU” , Gjermane.
UJE: Furnizimi me uje 24 ore.
NGROHJE QENDRORE: Ngrohje Qendrore me rryme.
ASHENSORET: “KLEEMANN” Gjerman, 750kg, me bateri / ka qasje deri ne garazhe.
TELEFON/INTERNET: Çdo banese ka telefon( interphon) , internet dhe TV kabllor.
INTERFONI: Banesat janë te pajisura me interfon.
Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu.
çmimi është jashtëzakonisht i volitshëm si dhe me forma pagese shume te arsyeshme
për detaje shtesë mund te me kontaktoni.

viber: +37744231894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim