Banesat tek drini market te gatshme

Shitet nga: Armend 26 Dhj 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Gjilan
Banesa gjendet ne katin e pare dhe te dyte.
Banesa ka sallonin e madh me kuzhine, dy dhoma te fjetjes, banjo me wc, shpajz, koridor si dhe ballkonin e madh.
Banesa gjendet ne rrugen Gjilan-Bujanovc.
Nje vend i qete me pamje perfekte.
Qmimi per meter katror 520 euro (i negociushem).
Tel. Viber: +38649214685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim