Banese dhe lokale ne Gjilan

Shitet nga: Zeqa 20 Jan 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shes banesa dhe lokal ne qender te qytetit te tregu i gjelbert nr per info 044132737 qmimi i volitshem ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim