Banese e gatshme tek drini market rr. Bujanovcit

Shitet nga: Armend 28 Qer 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR   490 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan

Banesa parë: ka 93.25 metra katror kati i 3-te (sallonin e madh me kuzhine, dy dhoma të fjetjes, koridorin, shapjzin, banjo me wc, si dhe ballkonin e madh) qmimi 430 euro per metër katrore.
viber (+37744176893)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim