Banese me 68m2 kati 2

Shitet nga: Burim 21 Shk 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shitet banesa te tregu i gjelbert me siperfaqe prej 68m2 ne katin e dyte, banesa ka pamje nga lindja dhe ka nje organizim shume funksional.
Per me teper mund te me kontaktoni ne +37744231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim