Banese me Qera ne Gjilan

Shitet nga: Besnik 28 Mar 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Gjilan
Jepet Banesa me Qera ne qender te Gjilanit Perkatesishte te Banesat ne fund te 7 Korrikut
Banesa ka Nje Sallon,Kuzhina,Ballkon dhe Banjo
Presim qiramarres serioz.
Banesa Gjendet ne KATIN E III
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim