Banese me qera ne Gjilan

Shitet nga: Isuf 22 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Gjilan
Leshoj banes me qera ne lagjen Nazmi Hoxha, afer televizionit MEN. Banesa posedon nje dhom me kuzhin dhe banjo. Preferohet te jen familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim