Banese me qera ne Gjilan

Shitet nga: Rafet 28 Mar 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Gjilan

LESHOJ BANESEN ME QERA PER NJE KOHE TE CAKTUAR DERI NE MUAJIN NENTOR TE VITI 2015 . BANSA GJENDET NE LAGJEN BOJANINA AFER QENDRES SHUM AFER DHE AFER QNDRES TREGETARE ETC ,INTREX APO VIVA FRESH. ESHTE E MOBILUAR DHE EGATESHME PER BANIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim