Banese me qera ne Gjilan

Shitet nga: shaban 04 Pri 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Gjilan
Leshohet banesa me qera ne qender te komplejdi Fitorja Gjilan,banesa posedon nje dhome gjumi ,s
dhe sallon me kuzhin,banjo dhe ballkon.Banesa ka liftin qe perdoret vetem me chip vetem per banuesit qe banojn ne kompleks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim