Banese me qera ne Gjilan

Shitet nga: Saht Huruglica 16 Pri 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjilan
Leshoj banese me qera, banesa posedon 2 dhoma gjumi, sallonin, koridorin me kuzhin dhe banjon, banesa ka nxemje qendrore, ka vend per parkim, oborr. Banesa eshte e pershtatshme per familje 045-541-217 , 045-541-713. Sahit Hruglica.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim