Banese ne Durres

Shitet nga: remi 04 Pri 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Gjilan
shitet banesa ne durres me 64 m2 ,banesa posedon 1 banjo 1 dhom gjumi dhe nje dhom ndeje bashk me kuzhin , banesa gjendet ne durres ne shkembin e kavajes , kati 2-t dhe ka plazhin afer 10 metra

bej ndrrim me banes ne gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim