Banese ne Gjilan

Shitet nga: Armend 20 Shk 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan
Shitet banesa afer fitores tek JAHA CENTER, ka sallonin me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo wc, koridor, shpajz dhe ballkonin e madh.
Tel. +38649214685 viber

Banesa gjendet tek tregu i gjelber apo 3 min ne kembe e ka qendren e qytetit.
Marrim nje veture kompenzim deri ne 6000 euro.
Qmimi i lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim