Banese prej 108m2 ne Gjilan

Shitet nga: farush okllapi 05 Shk 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 108 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në rrugën Esat Berisha,
objekti “Vatra e re”.Kati i pestë,Lamella “C”
banesa nr.2,në sipërfaqe bruto prej 108m²
Me pamje nga rruga.Çmimi sipas marrëveshjes.
Nr. i tel. 044212036

FASADA. Punohet nga tullat e kuqe dhe është e përjetshme.
DRITARET. Plastikë, PVC
DYERT. Gjermane.
Dyshemeja. Laminat
INSTALIMI I UJIT. dhe ngrohjes është I kompanisë
UJE. 24 ore.
NGROHJE QENDRORE. Ngrohje Qendrore me rryme.
ASHENSORET. 750kg. me bateri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim