Banese prej 121m2 ne Gjilan

Shitet nga: Besnik 25 Dhj 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 121.2 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan


Banesa gjendet perball Viva Fresh dhe Interex
-Qendrim Ditor
-Kuzhina
-Tryezaria
-Tri dhoma Gjumi
-Dy Ballkona
-Depo
-Banjo

Kati: VI

Qmimi: Shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim