Banese prej 122m2.Kati V me qmim tvolitshem

Shitet nga: Kastriot 23 Shk 07:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 112.4 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shitet banesa ne Gjilan me Qmim shum te volitshem Kati V . Banesa eshte me renditje shum te mire dhe me plan funksional ka 3 dhoma gjumi dhe sallon te madh po ashtu ka ballkon, banjo , shpajz etj. Banesa eshte me leje ndertimi dhe bartja behet te Noteri . Dritaret jan me roletne te kompanis Trocal po ashtu nxemja eshte me rrym dhe me pelet dy variantat.
Viber:+37744-482-122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim