Banese prej 40m2 ne Gjilan

Shitet nga: Muhamed 16 Krr 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Iliria tek stacioni i autbusav
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Gjilan
Banesa esht 40m2 gjindet mbi stacionin e autobusave ose perball spitalit raional Gjilan. Banesa esht ne katin e dyt. Banesa posedon 1 dhom dite, kuzhin , shpajz , banjo dhe ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim