Banese prej 50m2 ne Gjilan

Shitet nga: Xhevdet 09 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 2 dhomshe qe gjendet ne lagjen Bojanina ne Gjilan. Banesa ka 2 dhoma 1 banjo 1 kuzhin dhe 1 shpajz, Dritaret janë nga plastika. Nuk ka problem me dokumenta as nuk eshte hipotek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim