Banese prej 56m2 ne Gjilan

Shitet nga: Avni 01 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Gjilan
Shes banesen me kuadratur 56 metra katroresh banesa posedon sallonin, kuzhinen, banjon dhe koridorin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim