Banese prej 75m2 ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: xxx 26 Mar 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Gjilan
Kemi ne shitje banesa te ndryshme , me renditje 2 dhomeshe , 3 dhomeshe dhe duplex.
Banesat do te jene te gatshme ne dhjetor 2015,te ndertuara me standarde europiane .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim