Banese prej 80m2 ne Gjilan

Shitet nga: Argjenti 22 Nën 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 80metra banesa gjendet ne qender te qytetit perballe simpos te vjeter e mobiluar kati i katert me ashensor per informata me te hollesishme telefononi ne numrin +37745869387 ne viber dhe +37744690489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim