Banese prej 85m2 perball teatrit ne Gjilan

Shitet nga: Rrhaman 15 Shk 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa ne qender te qytetit te Gjilanit, perball teatrit te qytetit, Banesa eshte 55m2 +30m2 = 85m2. Ka nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi te medha, njera dhome ka ballkon me pamje nga qendra e qytetit, ka dy banjo, nje koridor dhe nje shpajz.
Banesa eshte ne katin e trete, ka parkingun per vetura dhe ka bodrumin.

Nderrim i mundshem me truall per ndertim.

Per me shume kontakto ne:
044 154 470
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim