Banese prej 90m2 ne Gjilan

Shitet nga: Mevlan 31 Tet 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shes banes e gatshme per banim ka 91m2 ka 4 dhoma dhe banjo banesa gjendet ne qender te qytetit ne gjilan rek semaforat perball xhamis madhe ne katin e dyt pere shum informata kontaktoni ne numrin e telefonit 049646867 QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim