Banese prej 97m2 ne Gjilan

Shitet nga: refaet 20 Shk 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Gjilan
Banesa gjendet ne gjilan Perball bujanines Kati i 5-st me Lift. Ka tri dhoma per fjetje si dhe dhoma e ndejës dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim