Banesen me 104m2 te FITORJA

Shitet nga: BURIM 23 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Gjilan
Shes apartamentin (banesen) me siperfaqe banimi 104m2 ne kompleksin e ri FITORJA ”.....pranë qendrës se qytetit afër qendrës tregtare ETC dhe lagjes KAMNIK.

Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe ka nje renditje shume te mire, te 3 dhomat e gjumin kan pamje nga pjesa e parkingut ( ne qete) ndersa Qendrimi ditor ka pamje nga rruga kryesore ose nga (ETC-ja)

Banesat punohen:

FASADA: Punohet nga tullat e kuqe dhe ka izolim termik, akustik dhe është e përjetshme.
DRITARET: Plastikë, PVC Gjermane.
DYERT: Gjermane.
Dyshemeja: Laminat
INSTALIMI I UJIT: I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është I kompanisë “REHAU” , Gjermane.
UJE: Furnizimi me uje 24 ore.
NGROHJE QENDRORE: Ngrohje Qendrore me rryme.
ASHENSORET: “KLEEMANN” Gjerman, 750kg, me bateri / ka qasje deri ne garazhe.
TELEFON/INTERNET: Çdo banese ka telefon( interphon) , internet dhe TV kabllor.
INTERFONI: Banesat janë te pajisura me interfon.
Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu.
çmimi është jashtëzakonisht i volitshëm si dhe me forma pagese shume te arsyeshme
për detaje shtesë mund te me kontaktoni.

viber: +37744231894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim