D&D Real Estate Banese pre 104 m2 rruges Gjilan ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: D&D Real Estate 01 Nën 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Gjilan
Banes ne shitje. Afer AGMIA CENTER
Nr.Rendor:033
Te dhenat:Banesa gjendet ne katin e kater te banimit me 104 m2.
Banesa ka dhome te dites me kuzhin,3 dhoma te gjumit,2 banjo,shpajz dhe ballkon.
Lokacioni:Magjistralja Gjilan-Kamenic afer Agmia Center.
Cmimi:

Shitet nga Agjencioni D&D
Kontakti:049-255-500 ose Vibe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim