D&D Real Estate Banese pre 94 m2 rruges Gjilan-K..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: D&D Real Estate 01 Nën 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Gjilan
Banes ne shitje.
Nr.Rendor:035
Te dhenat:Banesa gjendet ne katin e kater te banimit me 94 m2.
Banesa ka dhome te dites me kuzhin,2 dhoma te gjumit,2 banjo,shpajz dhe ballkon.
Lokacioni:Magjistralja Gjilan-Kamenic afer Agmia Center.
Cmimi:

Shitet nga Agjencioni D&D
Kontakti:049-255-500 ose Vibe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim