D&D Real Estate Banese prej 97 m2 rruges Gjilan ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: D&D Real Estate 01 Nën 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Gjilan
Banes ne shitje.
Nr.Rendor:021
Te dhenat:Banesa gjendet ne katin e gjasht te banimit me 97 m2.
Banesa ka dhome te dites me kuzhin,2 dhoma te gjumit,2 banjo dhe ballkon.
Lokacioni:Magjistralja Gjilan-Kamenic afer Agmia Center.
Cmimi:

Shitet nga Agjencioni D&D
Kontakti:049-255-500 ose Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim