DY BANESA AFER FITORES-CITY PROJECT

Shitet nga: Kaderi 10 Gsh 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Jane dy banesa njera 104 dhe 118 m katror.
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Gjilan
Banesa me 104 metra katror ka 3 dhona te fjetjes, sallonin me kuzhine. Dy ballkona, banjo wc.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim