Dy banesa në shitje ose ndrrim (gjenden ne Feriz..

Shitet nga: Ekrem 10 Pri 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Gjilan
Jemi nga Gjilani, jetojmë ne Zvicër dhe kemi dy banesa të reja në Ferizaj (përafersisht 170 m2), te posandërtuara dhe brendia e punuar enkas për ne. Ne kemi jetuar vetëm një muaj në ate. Gati tërë teknika e kuzhinës është e re dhe e papërdorur, të dy banesat janë të pajisura me xhakuzi, klimë, roletne, internet, wi-fi,...etj

Kemi tërë njërën anë të nje kati, kemi një derë në fillim të korridorit të punuar me porosi prej hekuri enkas për ne.

- Banesë e vogël (garsonjera)-afërsisht 40m2, me kuzhinë te rregulluar me bar (me masë speciale për ne), me karrika të barit të sjellura posaqërisht nga Zvicra, me gjakuzi,.. ende e pabanuar dhe pa instalime të kuzhinës (frigo dhe shporet),.

- Banesa e madhe - afërsisht 130 m2,dhe ka tri dhoma, një koridor të gjatë dhe të gjerë përafërsisht 10-12m2, me kuzhinë të hapur amerikane, me ishull dhe bar të punuar me porosi ( me granit), si dhe kuzhina me pllakë graniti, me pajisje te reja në ishull dhe shporet i instaluar në kuzhinë gati pothuajse te papërdorura, banjo e madhe me gjakuzi, gjithashtu e kemi edhe një pjesë të posaqme depo.

Nëse ka nevojë mund t'i lëmë të gjitha, si dhe gjërat që posedojmë në banesë gjithsesi me marrveshje. Dhomat e fëmijëve të pakompletuara plotësisht si dhe dhomën e fjetjes komplet.Banesa është afër stacionit të autobusëve, rrugës së Varoshit menjëher afër rrethit në qendër.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim