Dy banesa në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Gjilan
Shiten dy banesa me nga 65m² të banuara.
Banesa e parë me 65m² gjendet në katin e V-të dhe posedon këtë renditje: sallon,kuzhinë,trapezari,një dhomë gjumi,një banjo dhe një ballkon.
Dyert prej druri dhe dritaret plastike,dyshemeja e tëra parket.
Banesa është komplet e mobiluar
Banesa dytë me 65m² në katin e VI-të posedon këtë renditje: sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë,dyert prej druri dhe dritare plastikës.
Gjenden në rrugen afër Tregut të Gjelbert.
Banesat shiten së bashku, çmimi për m2 është 520euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim