Dy banesa te ALBANICA ne Gjilan

Shitet nga: rexhep 30 Krr 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
Banesa e pare 96.9 metra katror ka 2 dhoma te fjetjes, salloni me kuzhine, dy banjo, shpajzin, koridor dhe ballkonin e madh. KATI 5-te.

Banesa e dyte 90.3 metra katror gjitheashtu ka 2 dhoma te fjetjes, sallonin me kuzhine, dy banjo, shpajz, koridorin dhe ballkonin. KATI 7-te

Qmimi 580 euro metra.
Marrim kompenzim nje veture dizell. Golf 5
Tel. +38649214685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim