Gjilan-Banesa ne Shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: delta 29 Dhj 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Gjilan
Shoten banesat mjaft kualitative dhe ne lokacion atraktiv ne Gjilan,perballe tregut te gjelbert ,
Kompleksi Firorja .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim