Gjilani

Shitet nga: Mustafë Ismajli 03 Dhj 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 46 m2
Komuna: Gjilan
banesa eshte ne lagjen Bojanina ne Gjilan dhe eshte ndertesa e izoluar dhe ka dritare te plastikes te reja dhe ka hapsire dhe park te gjere per femije
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim