IMMKOS - Filloi Shitja në Kolpleksin Banesor Pre..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje Banesa dhe lokale në Kompleksin Premium I në qendër të qytetit, Kompleksi Banesor Premium I është i ndërtuar me standarde më të larta Evropiane me invenstitor Gjerman dhe gjithçka që është e punuar është e kulatitetit të lartë, në Kopmleksin Banesorë Premium I mund të gjeni banesa dhe lokale të dimensioneve të ndryshme dhe Etazhe sipas dëshirës tuaj.

Përparësit që e dallojnë Kompleksin Banesor Premium I prej objekteve tjera në Gjilan jane:
Përveç banesave standarde në Kompleks kemi në shitje edhe Banesa Duplex (Banesa dy katëshe)
Kopmleksi Banesor është shumë afër qendrës së qytetit,
Shumë afër qendrave tregtare,
Shumë afër qerdhës së fëmijëve,shkollave,spitalit,stacionit të autobusëve etj etj....dhe mbi të gjitha në Kompleksin Banesor e gjeni një rehati dhe qetësi që vështirë mund të gjendet në objeketet tjera në Gjilan
Objekti Kompleksi Banesor Premium I është i ndërtuar me leje përkatëse të ndërtimit.

Çmimet janë të arsyeshme

Zyra për Patundshmëri "immKos"në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos"ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË.

Për më shumë informata na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim